• Change country
  • Magyarország

HAURATON Magyarország Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
2314 Halásztelek
II. Rákóczi Ferenc út 100.
Telefon: + 24 521 390
Fax: + 24 521 399
hauraton@hauraton.hu

Legyen tagja sikeres csapatunknak! Tekintse meg aktuállis állásajánlatainkat!

Csaknem 60 éve nemzetközileg sikeres specialisták vagyunk a vízelvezetés területén. Széles termékpalettánkkal a vonalmenti- és pontszerű vízelvezetés, a csapadékvíz kezelés és szikkasztás területén megbízható partnerek vagyunk az építőipar számára. Az individuális, egyedi megoldások az erősségünk. A folyamatosan növekvő vevői igények kielégítésére csapatunkat a következő pozícióval szeretnénk bővíteni:

Értékesítési és ügyfélszolgálati munkatárs

Feladatok:

• Napi kapcsolattartás belföldi és külföldi partnereinkkel
• Ajánlatkészítés, ajánlatkövetés, rendelések feldolgozása
• Értékesítő munkatársak támogatása
• Marketingtevékenységek
• Honlapszerkesztés
• Hírlevelek szerkesztése
• Referenciák nyilvántartása
• Vevőrendezvények lebonyolításának támogatása

Pozícióhoz tartozó elvárások:
• Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
• MS office ismeretek
• Precíz, jól szervezett, strukturált és dinamikus munkavégzés
• Értékesítési tapasztalatok előnyt jelentenek
• Csapatjátékos

Amit kínálunk:

• Változatos, kihívásokkal teli munkakör
• Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
• Családias légkör
• Kulturált munkakörnyezet irodánkban

Szükséges tapasztalat:

• 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

• Angol nyelvtudás társalgási szinten
• Német nyelvtudás előny

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye

Jelentkezéseket várjuk a emailben az mhollentunder@hauraton.hu címre.

Contact