• Change country
  • România

Hauraton Romania s. r. l.
Bd. Gheorghe Sincai nr. 9, bloc 3, scara A, et. 1, ap. 4
040312 sector 4, Bucuresti / RO-Romania
+40 21 3308511
office@hauraton.ro

Echipa Hauraton Romania

echipa

Bogdan Apostol, Mirela Stoica, Cristian Balota, Stefan Nefedov, Adelina Mirea, Ulrich Krause (Senior Export Manager), Mihaela Bocu, Alexandru Argint



Director

Bogdan Apostolzoom

Bogdan Apostol



Director Vanzari

Stefan Nefedovzoom

Stefan Nefedov

Tel. +40755 147 477

E-mail: stefan.nefedov@hauraton.ro



 

Director Zonal Vanzari (Transilvania)

Cristian Bal

Cristian Balota

Tel. +40738 759 930

E-mail: cristian.balota@hauraton.ro



Director Zonal Vanzari (West)

Adelina Mirea

Adelina Mirea

Tel. +40744 676 373

E-mail: adelina.mirea@hauraton.ro


Director Zonal Vanzari (Est)

Alexandru Argintzoom

Alexandru Argint

Tel. +40744 383 132

E-mail: alexandru.argint@hauraton.ro



Inginer Consultant Tehnic

Mirela Stoica

Mirela Stoica 

Tel. +40744 383 135

E-mail: mirela.stoica@hauraton.com


 

Office Manager

Mihaela Bocu

Mihaela Bocu

Tel. +40743 028 242

E-mail: mihaela.bocu@hauraton.ro

 
 
 

Hauraton Romania s. r. l.
Bd. Gheorghe Sincai nr. 9, bloc 3, scara A, et. 1, ap. 4
040312 sector 4, Bucuresti / RO-Romania
+40 21 3308511
office@hauraton.ro

 

Imprint        Privacy policy