• Change country
  • România

HAURATON Romania SRL
Bd. Gheorghe Sincai Nr. 9, Bl. 3, Sc.A, Ap. 4
040312 Bucuresti
Romania
Telefon +40 21 330 85 11
Fax +40 21 330 20 79
office@hauraton.ro

Echipa Hauraton Romania

Echipa Hauraton Romania

Ulrich Krause (Senior Export Manager Hauraton Germania), Ioana Petrus, Alexandru Argint, Bogdan Apostol, Mirela Stoica, Stefan Nefedov, Adrian Ferencz



Director

Bogdan Apostol

Bogdan Apostol

Tel. +40744 919 901

E-mail: bogdan.apostol@hauraton.ro





Director Vanzari

Stefan Nefedov

Stefan Nefedov

Tel. +40755 147 477

E-mail: stefan.nefedov@hauraton.ro



 

Director Zonal Vanzari (Centru - Vest)

Adrian Ferencz

Adrian Ferencz

Tel. +40744 676 373

E-mail: adrian.ferencz@hauraton.ro



Director Zonal Vanzari (Est)

Alexandru Argint

Alexandru Argint

Tel. +40744 383 132

E-mail: alexandru.argint@hauraton.ro



 

Inginer Consultant Tehnic

Mirela Stoica

Mirela Stoica

Tel. +40744 383 135

E-mail: mirela.stoica@hauraton.ro


Economist

Ioana Petrus

Ioana Petrus

Tel. +40743 028 242

E-mail: ioana.petrus@hauraton.ro


 
 
 
 

Contact

HAURATON Romania SRL
Bd. Gheorghe Sincai Nr. 9, Bl. 3, Sc.A, Ap. 4
040312 Bucuresti
Romania
Telefon +40 21 330 85 11
Fax +40 21 330 20 79
office@hauraton.ro