• Change country
  • România

Hauraton Romania s. r. l.
Bd. Gheorghe Sincai nr. 9, bloc 3, scara A, et. 1, ap. 4
040312 sector 4, Bucuresti / RO-Romania
+40 21 3308511
office@hauraton.ro

Echipa Hauraton Romania

echipa

Alexandru Argint, Cristian Balota, Ulrich Krause (Senior Export Manager), Vlad Petrisan, Bogdan Apostol,

Mihaela Catan, Stefan Nefedov, Mihaela Bocu



Director

Bogdan Apostolzoom

Bogdan Apostol



Director Vanzari

Stefan Nefedovzoom

Stefan Nefedov

Tel. +40755 147 477

E-mail: stefan.nefedov@hauraton.ro



 

Director Zonal Vanzari
(Transilvania)

Cristian Balota

Cristian Balota

Tel. +40738 759 930

E-mail: cristian.balota@hauraton.ro



Inginer Consultant Tehnic
(Transilvania si zona Vest)

Vlad Petrisan

Vlad Petrisan

Tel. +40744 676 373

E-mail: vlad.petrisan@hauraton.ro

Director Zonal Vanzari
(Est)

Alexandru Argintzoom

Alexandru Argint

Tel. +40744 383 132

E-mail: alexandru.argint@hauraton.ro



Inginer Consultant Tehnic
(Zona Sud si Est)

Mihaela Olteanu

Mihaela Catan 

Tel. +40744 383 135

E-mail: mihaela.catan@hauraton.com

 


Office Manager

Mihaela Bocu

Mihaela Bocu

Tel. +40743 028 242

E-mail: mihaela.bocu@hauraton.ro


 
 
 

Hauraton Romania s. r. l.
Bd. Gheorghe Sincai nr. 9, bloc 3, scara A, et. 1, ap. 4
040312 sector 4, Bucuresti / RO-Romania
+40 21 3308511
office@hauraton.ro

 

Imprint        Privacy policy