Skip to content

AQUAFIX separatori naftnih derivata od polietilena – Serija P

Samostojeći garažni polietilenski koalescentni separatori ulja i naftnih derivata

Prednosti polietilenskih AQUAFIX separatora lakih tečnosti

Polietilenski separatori su pravougaonog oblika sa zaobljenim ivicama. Kombinacija visokog kvaliteta materijala, njegove debljine i optimizovanih proizvodnih procesa garantuje visoku stabilnost i izdržljivost. Zavisno od modela, separatori su opremljeni sa jednim ili više revizionih otvora, koji omogućavaju lak pristup radi čišćenja i održavanja. Svi separatori standardno su opremljeni poklopcem, takođe napravljenim od polietilena klase A15. Neki separatori su dodatno opremljeni integrisanim taložnikom, pumpnom komorom ili bypass-om.

  • Dostupni su taložnici, komora za pumpu i bypass
  • Veliki pristupni otvori – jednostavno održavanje
  • Lagana, monolitna konstrukcija i jednostavna montaža
  • Izdržljiv materijal otporan na koroziju
  • U saglasnosti sa SRPS EN 858
  • Debljina zida 10 mm

HAURATON pretraživač proizvoda

Pronađite pravi proizvod za vaš projekat, informacije za planiranje, tekstove za tendere, ilustracije proizvoda, tehničke crteže i još mnogo toga.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

    You are in the category . Nema proizvoda koji odgovaraju vašem izboru ovde. Pogodne proizvode za vašu specifičnu pretragu možete pronaći u drugoj kategoriji.

    Nema proizvoda koji odgovaraju vašem izboru. Molimo vas da odaberete druge filtere u pretraživaču proizvoda.

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

      You are in the category . Nema proizvoda koji odgovaraju vašem izboru ovde. Pogodne proizvode za vašu specifičnu pretragu možete pronaći u drugoj kategoriji.

      Nema proizvoda koji odgovaraju vašem izboru. Molimo vas da odaberete druge filtere u pretraživaču proizvoda.

      Dizajn polietilenskih separatora lakih tečnosti AQUAFIX

      Separatori izrađeni od polietilena opremljeni su ulaznim deflektorom, sifonskim izlazom, koalescentnim filterom i plovkom, koji deluje kao automatski zatvarač, sprečavajući isticanje nakupljenih naftnih derivata iz separatora kada je prekoračena dopuštena debljina njihovog sloja .

      Područja primene AQUAFIX PE separatora

      Separator napravljen od polietilena PE je lagan i dizajniran za manje protoke. Obično se postavljaju unutar zgrada. Koristi se kao samostojeća jedinica  u garaži ili u šahtu u objektu. Ugrađuju se u malim objektima, stambenim ili poslovnim objektima, najčešće u podzemnim garažama.

      Fragen?

      Unser erfahrenes Planungsteam hilft Ihnen gerne.

      Fragen?